website translator plugin

Αρχική σελίδα | Το σχολείο μας | Δραστηριότητες | Εργασίες Μαθητών | Ελεύθερη ώρα | Σύνδεσμοι

 

 

Σχολικό έτος 2019 - 2020
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ
Ακύλα Ελένη-Λουίζα: Καθηγήτρια Εικαστικών
Αρωνιάδα Ουρανία: Τάξη Υποδοχής
Βούλγαρη Ιωάννα: Καθηγήτρια Αγγλικών
  Βουλγαρόπουλος Γεώργιος : Δάσκαλος Ε' τάξης
Καρζή Ευθυμία :  Δασκάλα ΣΤ΄ τάξης
Κατσώρας Αλέξανδρος : Καθηγητής Φυσικής Αγωγής
Κλουκίνας Λεωνίδας : Διευθυντής
Λερίκου Αγγελική : Δασκάλα Α2΄ τάξης
Μπέκος Κων/νος  : Υπεύθυνος Ο.Σ.
Νόβας Θωμάς : Δάσκαλος Γ2΄ τάξης
Ξανθοπούλου Θεοδώρα: Καθηγήτρια Αγγλικών
 Περβανάς Κυριάκος : Τμήμα Ένταξης
Ράμμου Ιωάννα : Καθηγήτρια Φυσικής Αγωγής
Σαχπάζη Ζωή : Δασκάλα Β΄ τάξης
Σισμανίδου Ευαγγελία : Δασκάλα Γ1΄ τάξης
Σοροντίλα Θεοδώρα: Καθηγήτρια Γερμανικών
Σταυρίδου Βαλεντίνα : Καθηγήτρια Πληροφορικής
Σταυροπούλου Γεωργία : Δασκάλα Δ2΄ τάξης
Ταγκαλάκη Αντιγόνη : Καθηγήτρια Μουσικής
Τάτση Άρτεμις : Δασκάλα Α1΄ τάξης
Τσιφλίκα Θεοδώρα: Καθηγήτρια Γαλλικών
Χατζηκαρκαντάς Σωτήριος : Δάσκαλος Δ1΄ τάξης
Χατζηχρήστου Χριστιάνα: Καθηγήτρια Θεατρικής Αγωγής
 

ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ

Καλδή Αρχοντούλα : Σχολική Τροχονόμος
Κρανιώτη Δήμητρα: Καθαρίστρια
Ματιάτος Θεόδωρος : Σχολικός Φύλακας
 

 

Σχολικό έτος 2018 - 2019
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ
Ακύλα Ελένη-Λουίζα: Καθηγήτρια Εικαστικών
  Αλεκάκης Γεώργιος : Δάσκαλος Παράλληλης Στήριξης
Αναγνωστοπούλου Ειρήνη: Καθηγήτρια Γερμανικών
  Βουλγαρόπουλος Γεώργιος : Δάσκαλος Β1' τάξης
 Γκατσοπούλου Ελένη : Δασκάλα Γ1' τάξης
Ιωάννου Ηλικκός : Καθηγητής Αγγλικών
Καρζή Ευθυμία :  Δασκάλα Ε΄ τάξης
Κατσώρας Αλέξανδρος : Καθηγητής Φυσικής Αγωγής
Κλουκίνας Λεωνίδας : Διευθυντής
Κουλούλια Στυλιανή : Καθηγήτρια Αγγλικών
Κούτουλα Καλή: Τάξη Υποδοχής
Κουτρουμάνου Γαρυφαλλιά: Σχολική Ψυχολόγος
Μπέκος Κων/νος  : Υπεύθυνος Ο.Σ.
Νικολούδη Ελένη: Καθηγήτρια Γαλλικών
Νόβας Θωμάς : Δάσκαλος Δ΄ τάξης
Παπαδημητρίου Ευφροσύνη-Περσεφόνη: Τάξη Υποδοχής
 Περβανάς Κυριάκος : Τμήμα Ένταξης
Σαχπάζη Ζωή : Δασκάλα Α΄ τάξης
Σισμανίδου Ευαγγελία : Δασκάλα Β2΄ τάξης
Σταυρίδου Βαλεντίνα : Καθηγήτρια Πληροφορικής
Σταυροπούλου Γεωργία : Δασκάλα Γ2΄ τάξης
Ταγκαλάκη Αντιγόνη : Καθηγήτρια Μουσικής
Τάτση Άρτεμις : Δασκάλα ΣΤ1΄ τάξης
Τζώρτσος Ευάγγελος : Καθηγητής Φυσικής Αγωγής
Χατζηκαρκαντάς Σωτήριος : Δάσκαλος ΣΤ2΄ τάξης
Χατζηχρήστου Χριστιάνα: Καθηγήτρια Θεατρικής Αγωγής
 

ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ

Καλδή Αρχοντούλα : Σχολική Τροχονόμος
Λιάτσου Ειρήνη: Καθαρίστρια
Ματιάτος Θεόδωρος : Σχολικός Φύλακας
 

 

Σχολικό έτος 2017 - 2018
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ

  Βουλγαρόπουλος Γεώργιος : Δάσκαλος Α1' τάξης

Δημητριάδου Αθηνά : Καθηγήτρια Φυσικής Αγωγής
 Δραϊνάκης Νικόλαος : Δάσκαλος Β1' τάξης
Καρζή Ευθυμία :  Δασκάλα Ε1΄ τάξης
Κασωτάκη Δόξα: Καθηγήτρια Γερμανικών
Κατσώρας Αλέξανδρος : Καθηγητής Φυσικής Αγωγής
Κλουκίνας Λεωνίδας : Διευθυντής
Κυριακόπουλος Χρήστος: Καθηγητής Πληροφορικής
Κωνσταντίνου Αγγελική : Καθηγήτρια Αγγλικών
Μαρδάκη Δανάη: Παράλληλη Στήριξη
Μαρκέτου Γεωργία: Καθηγήτρια Εικαστικών
Μπέκος Κων/νος  : Υπεύθυνος Ο.Σ.
Μπελιόκας Δημήτρης: Τάξη Υποδοχής
Νόβας Θωμάς : Δάσκαλος Γ΄ τάξης
 Περβανάς Κυριάκος : Τμήμα Ένταξης
Σαχπάζη Ζωή : Δασκάλα ΣΤ΄ τάξης
Σισμανίδου Ευαγγελία : Δασκάλα Α2΄ τάξης
Σταυροπούλου Γεωργία : Δασκάλα Δ΄ τάξης
Ταγκαλάκη Αντιγόνη : Καθηγήτρια Μουσικής
Τάτση Άρτεμις : Δασκάλα Β2΄ τάξης
Τρίκολα Μαρία: Καθηγήτρια Γαλλικών
Χατζηκαρκαντάς Σωτήριος : Δάσκαλος Ε2΄ τάξης
Χατζηχρήστου Χριστιάνα: Καθηγήτρια Θεατρικής Αγωγής
 

ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ

Γολεμάτη Χρύσα : Γενικών Καθηκόντων
Καλδή Αρχοντούλα : Σχολική Τροχονόμος
Λιάτσου Ειρήνη: Καθαρίστρια
Ματιάτος Θεόδωρος : Σχολικός Φύλακας
 

 

Σχολικό έτος 2016 - 2017
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ

  Βουλγαρόπουλος Γεώργιος : Δάσκαλος Δ2' τάξης

 Δραϊνάκης Νικόλαος : Δάσκαλος Α1' τάξης
Καρζή Ευθυμία :  Δασκάλα Δ1΄ τάξης
Κατσώρας Αλέξανδρος : Καθηγητής Φυσικής Αγωγής
Κλουκίνας Λεωνίδας : Διευθυντής
Κωνσταντίνου Αγγελική : Καθηγήτρια Αγγλικών
Μαρκέτου Γεωργία: Καθηγήτρια Εικαστικών
Μερκούρη Κωνσταντίνα: Καθηγήτρια Γαλλικών
Μίχου Αγάπη: Τάξη Υποδοχής
Μπαλαμούτης Ιωάννης : Καθηγητής Πληροφορικής
Μπέκος Κων/νος  : Υποδιευθυντής - Υπεύθυνος Ο.Σ.
Νόβας Θωμάς : Δάσκαλος ΣΤ1΄ τάξης
 Περβανάς Κυριάκος : Τμήμα Ένταξης
Σαχπάζη Ζωή : Δασκάλα Ε΄ τάξης
Σισμανίδου Ευαγγελία : Δασκάλα Β΄ τάξης
Σταυροπούλου Γεωργία : Δασκάλα Γ΄ τάξης
Ταγκαλάκη Αντιγόνη : Καθηγήτρια Μουσικής
Τάτση Άρτεμις : Δασκάλα Α2΄ τάξης
Τέλλη Ελένη : Καθηγήτρια Φυσικής Αγωγής
Χατζηκαρκαντάς Σωτήριος : Δάσκαλος ΣΤ2΄ τάξης
Χατζηχρήστου Χριστιάνα: Καθηγήτρια Θεατρικής Αγωγής
 

ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ

Καλδή Αρχοντούλα : Σχολική Τροχονόμος
Λιάτσου Ειρήνη: Καθαρίστρια
Ματιάτος Θεόδωρος : Σχολικός Φύλακας
 

 

Σχολικό έτος 2015 - 2016
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ

  Βουλγαρόπουλος Γεώργιος : Δάσκαλος Γ2' τάξης

 Δραϊνάκης Νικόλαος : Δάσκαλος (Ο.Σ.)
Καρζή Ευθυμία :  Δασκάλα ΣΤ1΄ τάξης
Κατσώρας Αλέξανδρος : Καθηγητής Φυσικής Αγωγής
Κλουκίνας Λεωνίδας : Διευθυντής
Κωνσταντίνου Αγγελική : Καθηγήτρια Αγγλικών
Μπέκος Κων/νος  : Υποδιευθυντής - Υπεύθυνος Ο.Σ.
Νόβας Θωμάς : Δάσκαλος Ε1΄ τάξης
 Παπαδοπούλου Άννα: Τάξη Υποδοχής
 Περβανάς Κυριάκος : Τμήμα Ένταξης
Ρηγοπούλου Βασιλική : Καθηγήτρια Γερμανικών
Σαρρή Αικατερίνη : Δασκάλα Β΄ τάξης
Σαχπάζη Ζωή : Δασκάλα ΣΤ2΄ τάξης
Σισμανίδου Ευαγγελία : Δασκάλα Α΄ τάξης
Σταυροπούλου Γεωργία : Δασκάλα Δ΄ τάξης
Ταγκαλάκη Αντιγόνη : Καθηγήτρια Μουσικής
Τάτση Άρτεμις : Δασκάλα Γ1΄ τάξης
Τσιφλίκα Θεοδώρα : Καθηγήτρια Γαλλικών
Χατζηκαρκαντάς Σωτήριος : Δάσκαλος Ε2΄ τάξης
 

ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ

Καλδή Αρχοντούλα : Σχολική Τροχονόμος
Λιάτσου Ειρήνη: Καθαρίστρια
Ματιάτος Θεόδωρος : Σχολικός Φύλακας
Ρέτζιου Χριστίνα : Νοσηλεύτρια
Τσιλιγιάννη Άννα : Σχολική Βοηθός
 

 

Σχολικό έτος 2014 - 2015

  Βουλγαρόπουλος Γεώργιος : Δάσκαλος ΣΤ' τάξης

 Δραϊνάκης Νικόλαος : Δάσκαλος (Ο.Σ.)
Καρζή Ευθυμία :  Δασκάλα Ε1΄ τάξης
Κατσώρας Αλέξανδρος : Καθηγητής Φυσικής Αγωγής
Κλουκίνας Λεωνίδας : Διευθυντής
 Κούτουλα Καλή: Τάξη Υποδοχής
Κωνσταντίνου Αγγελική : Καθηγήτρια Αγγλικών
Μπέκος Κων/νος  : Υποδιευθυντής - Υπεύθυνος Ο.Σ.
Νόβας Θωμάς : Δάσκαλος Δ2΄ τάξης
Οικονόμου Μιχάλης : Καθηγητής Πληροφορικής (Ο.Σ.)
Παπαγιαννακοπούλου Ελένη : Καθηγήτρια Μουσικής (01/09-10/03)
 Περβανάς Κυριάκος : Τμήμα Ένταξης
Σαρρή Αικατερίνη : Δασκάλα Α΄ τάξης
Σαχπάζη Ζωή : Δασκάλα Β2΄ τάξης
Σισμανίδου Ευαγγελία : Δασκάλα Δ1΄ τάξης
Σταυροπούλου Γεωργία : Δασκάλα Γ΄ τάξης
Ταγκαλάκη Αντιγόνη : Καθηγήτρια Μουσικής
Τάτση Άρτεμις : Δασκάλα Β1΄ τάξης
Τερψιάδου Δήμητρα : Καθηγήτρια Γερμανικών
Τσιφλίκα Θεοδώρα : Καθηγήτρια Γαλλικών
Χατζηκαρκαντάς Σωτήριος : Δάσκαλος Ε2΄ τάξης
 

 

Σχολικό έτος 2013 - 2014

  Βουλγαρόπουλος Γεώργιος : Δάσκαλος ΣΤ' τάξης

 Δραϊνάκης Νικόλαος : Δάσκαλος (Ο.Σ.)
Ιωαννίδου Γεωργία - Μαρία : Καθηγήτρια Γαλλικών
Καραστάθη Ευθυμία :  Σχολική Κοινωνική Λειτουργός
Καρζή Ευθυμία :  Δασκάλα Ε΄ τάξης
Κατσώρας Αλέξανδρος : Καθηγητής Φυσικής Αγωγής
Κλουκίνας Λεωνίδας : Διευθυντής
Κόκκαλη Παχίδη Ελένη : Καθηγήτρια Αγγλικών (Ο.Σ.)
Κωνσταντίνου Αγγελική : Καθηγήτρια Αγγλικών
Λεμονιάς Ιωάννης : Δάσκαλος Δ2' τάξης
Μπέκος Κων/νος  : Υποδιευθυντής - Υπεύθυνος Ο.Σ.
Νόβας Θωμάς : Δάσκαλος Γ2΄ τάξης
 Περβανάς Κυριάκος : Τμήμα Ένταξης
Σαχπάζη Ζωή : Δασκάλα Α2΄ τάξης
Σισμανίδου Ευαγγελία : Δασκάλα Γ1΄ τάξης
Σκέντζου Αικατερίνη : Τάξη Υποδοχής
Σταυροπούλου Γεωργία : Δασκάλα Δ1΄ τάξης
Τάτση Άρτεμις : Δασκάλα Β΄ τάξης
Χατζηκαρκαντάς Σωτήριος : Δάσκαλος Α1΄ τάξης
 

 

Σχολικό έτος 2012 - 2013

  Βουλγαρόπουλος Γεώργιος : Δάσκαλος ΣΤ'1 τάξης

 Δραϊνάκης Νικόλαος : Δάσκαλος (Ο.Σ.)
Καρζή Ευθυμία :  Δασκάλα Δ΄ τάξης
Κατσώρας Αλέξανδρος : Καθηγητής Φυσικής Αγωγής
Κλουκίνας Λεωνίδας : Διευθυντής
Κόκκαλη Παχίδη Ελένη : Καθηγήτρια Αγγλικών (Ο.Σ.)
Κόκκαλης Παναγιώτης : Καθηγητής Πληροφορικής (Ο.Σ.)
Κωνσταντίνου Αγγελική : Καθηγήτρια Αγγλικών
Μπέκος Κων/νος  : Υποδιευθυντής - Υπεύθυνος Ο.Σ.
Νόβας Θωμάς : Δάσκαλος Ε΄ τάξης
 Περβανάς Κυριάκος : Τμήμα Ένταξης
Ρέππα Κωνσταντίνα : Δασκάλα ΣΤ2΄ τάξης

Σαχπάζη Ζωή : Δασκάλα Β1΄ τάξης

Σισμανίδου Ευαγγελία : Δασκάλα Β2΄ τάξης
Σταυροπούλου Γεωργία : Δασκάλα Γ1΄ τάξης
Ταγκαλάκη Αντιγόνη : Καθηγήτρια Μουσικής
Τάτση Άρτεμις : Δασκάλα Α΄ τάξης
Τσαλίκης Κωνσταντίνος : Τάξη Υποδοχής
Χατζηκαρκαντάς Σωτήριος : Δάσκαλος Γ2΄ τάξης